Зміни Білу Церкву

Вівторок, 24 березня 2015 19:16

Зміни Білу Церкву!

Привіт всім!

Це група для тих, хто має бажання, намір, сили та натхнення змінити наше рідне місто та життя в Білій Церкві на краще!

Ми прагнемо побудувати найкраще місто в державі! Ідеалістично? - Так! Але ми маємо безмежне бажання, яке здатні перетворити в дію!

Група однодумців "Зміни Білу Церкву" - аполітична! Вона не є партією! Це аполітичний громадський рух, метою якого поліпшення благоустрою; соціального клімату; екологічного стану; медичного обслуговування; освіти; дозвілля, трудоустрою та патріотичного виховання молоді тощо... Для нас немає значення, членом якої політичної партії або адептом якої політичної сили Ви є. Головне для нас - Ваші ідеї та Ваша здатність втілити ці ідеї в життя!

Правила групи прості до непристойності:

1. Пишемо конкретні проблеми міста і бачення, як ці проблеми вирішити.

2. Викриваємо схеми розкрадання міста: факти, сама схема, а не купа пліток, роздумів та здогадок.

3. Націлюємося на позитивні зміни, а не критику всього що було раніше. Нас не цікавлять "папєрєдніки", нас цікавить тільке наше бачення майбутнього.

4. Ми повністю розуміємо, що всі зміни в місті залежать тільки від нас і ми маємо намір проводити конкретну роботу і вирішувати конкретні проблеми.

5. По суті, всіх однодумців ми вважаємо волонтерами міста Біла Церква, де нашою основною метою є дійсні зміни в житті міста.

6. Нас не цікавить критика персоналій очільників міста, для цього є купа інших груп на ФБ. Цим людям вирок винесе виборець на місцевих виборах.

7. Ми проти будь-якого піару політиків і політичних партій - хочете допомагати, допомагайте як меценати - приватні особи, тихо, а не як спонсори - галасливо.

8. Наша група планує залучати кошти небайдужих людей для вирішення конкретних проблемних питань міста і повністю звітувати, за всі витрачені кошти. Тому наш наступний принцип - це повна прозорість надходжень витрачань коштів.

9. Ми також розробляємо програму розвитку міста і всім, у кого є думки та пропозиції до цієї програми пишіть прямо в групі.

10. Ми не боїмося, що хтось "вкраде" нашу програму дій або ідею - для нас головне, щоб вона була виконана або втілена в життя!

11. Поважайте думку опонента, за образи будемо блокувати. Наша мета - творити, а не ламати.

12. Ми не приймаємо анонімок, якщо ви з чимось не згодні, або не розділяєте чиїсь дії, результати роботи - майте в собі мужність підписуватися власним ім'ям.

На цій сторінці ви знайдете безліч ідей та пропозиції втілення!

Саме втілення ідей в життя будь ким і є головною метою нашого руху!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.