Зміни Білу Церкву

Новини

П'ятниця, 30 березня 2018 15:37

Студенти тепр теж сортують сміття!

Ну що?! :) Ми продовжуємо! За ініціативи студенського самоврядування Лера Пустовит (Lera Pustovit), ми облаштували урни для роздільного збору сміття (пластик та папір) у КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж". Щиро радію що студенти готові брати на себе відповідальність це головне. Дуже класно що така ініціатива розпочалася з дошкільнятами та школярами, тепре вже приедналися студенти, кінцева мета це сортування сміття в кожній домівці Білої Церкви. :) З повагою колектив ГО "ЗМІНИ БІЛУ ЦЕРКВУ"
П'ятниця, 30 березня 2018 15:29

"Еко забіг!"

"Еко Забіг!" пройшов на одному диханні! Дякую всім хто знайшов час та не злякався холодної погоди. Більше 60ти участників отримали еко атрибутику, наліпки та сертиікати на отримання саджанців Червоного Дуба тож і місто має стати зеленішим. На смоколики залишилися самі стійкі ;)
Середа, 21 березня 2018 20:05

ЕКО Забіг!

24 березня WWF в Україні відзначає Годину Землі, це екологічна ініціатива, що закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Ми ГО "Зміни Білу Церкву" вирішили, що ми можемо поєднати це ще з однією чудовою ініціативою здорового способу життя і закликаємо мешканців та гостей Білої Церкви приєднатися до ЕКО-ЗАБІГУ алейками Парку "Олександрія" о 10-тій годині. Партнери- Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Парк Олександрія, М. Біла Церква Run-Up Nation Неважливо скільки Вам років, якої Ви статті, професії, статків, головне, що Ви думаєте про майбутнє дітей та оточуючих! Заздалегідь дякуємо! Приєднуйтесь! 1км- Ти це зможеш!
Середа, 07 березня 2018 13:22

Готуємося до "Години Землі"

Розпочато підготовку до святкування "Години Землі". Цього року спільно з WWF звернулися до міського голови Дикого Г.А. з проханням долучитися до даного мероприемства. Та взяти участь у забігові "Еко забіг!" який плануємо зробити в суботу 24.03.18р. у 10.00 (зустрічаємося на центральному вході в парк "Олександрія") Відстань 1 км - тож беримо рідних та гайда на свіже повітря! І вже в 20.30 виключаємо всі електро прибори на 1 годину. Хай Земля відпочине!
Вівторок, 27 лютого 2018 09:57

Казкові барви!

Коли є час та натхнення треба робити - добрі справи! Другий рік поспіль спільно з нашими творчими партнерами: Еленою Мінаевою та Маринаю Талалаєвою, прикрашаемо стіни детячої полікліники, цього разу магічна істота зявилася на другому поверсі центрального блоку. Сподіваємося що дана ініціатива зможе хоч трошкі відволікти маленьких Білоцерківців від думок про хворобу та лікування. :)
Середа, 14 лютого 2018 18:46

Все починається з дитинства!

Все починаеться з дитинства. Продовжуємо з 2016 р. розпочату нами ( ГО "Змiни Бiлу Церкву") освiтню роботу та спiвпрацю з освiтнiми закладками мiста з сортування смiття. Цього разу долучилися школа #20, у школi #7 вiдновили бокси для сортування :) також 1й клас 9ї школи та ДНЗ #33 що на масивi Леваневського - також будуть сортувати смiття! П.С. У садочку #33 та 1му класi 9ї школи, коликтивом вже проведена просвiтницька робота, дякуемо! П.П.С. Хто ще з нами? Пишіть на електроний адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2 лютого в ПК Росава відбувся фестиваль української пісні "Пісня єднає Україну". Ми вперше виступили співорганізаторами такого дійства разом з ГО Рада матерів та дружин учасників АТО та Тетіївською волонтерською групою. Метою фестивалю була популяризація української пісні та збереження традицій. Вийшло довго, але душевно, яскраво і родинно. В залі були присутні всі ті, хто захищав і захищає кордони України та ті, хто підтримує їх всі довгі 4 роки- це лікарі, вчителі, підприємці, бізнесмени різних підприємств, це волонтери, що своєю роботою допомагають наближати Перемогу. Серед учасників виступали білоцерківці і відверто пишаюся ними- Хор БНАУ (Наталья Булей) просто порвав своїм попурі пісень Івасюка, Вероніка Морська (Василь Морський) розвернула душу і охайно вкрила її мурахами, зал аплодував стоячи, гурт Козацькі забави пустив всіх в танок, хоч і закривали 7-мигодинний фестиваль. Біла Церква сповнена талантами, подивіться навколо, можливо повз вас проходить нова зірочка. Дякуємо всім!!!
Понеділок, 23 жовтня 2017 10:37

Міні Арт :)

Тепер є своя "Зона 51" у Бiлiй Церквi :) Дякую Ольга Селянская за художнiй експромт :)
Понеділок, 23 жовтня 2017 10:30

ТОЛОКА!

ГО "Зміни Білу Церкву!" Дякує небайдужим містянам за чудову толоку. Результат вражає, висадили близько 250 кущів, 13 прольотів. Думали кущів буде багато, а насправді не вистачило. Дякую Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради за нагоду доєднатися до цього дива, адже люди були різні за віком, за особистими уподобаннями, але ті, які щиро люблять місто і готові його робити кращим. Білоцерківці, Ви чудові!!! П.С. Скоро їх підстрижуть, щоб волога пішла в коріння, а на наступний рік вони були однакові за зростом. Доглядачі сьогодні проінспектували роботу. Все ок. Відео : https://www.youtube.com/watch?v=u4w8VcqMwsY{/YouTube}
Середа, 20 вересня 2017 19:53

Голосування за Брендбук!

Продовжується голосування за БРЕНДБУК м.Біла Церква - хто ще не встиг терміни продовженно до 30 вересня! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3krOhptN8o3t_YQQzM0yIHwjV0DvJKjmstzoa0zhvX26p8Q/alreadyresponded
Середа, 20 вересня 2017 19:34

24.08 "Олександрійська Феєрія"

Туризм є одним з перспективних напрямків який потрібно розвивати, то ж не змогли залишитися осторонь і ГО "Зміни Білу Церкву"! Вітаємо Білу Церкву з Днем Незалежності та чудовим святом "Олександрійська Феєрія!"
Дякую нашим сонечкам Svetlana Nesterenko та Марина Талалаєва за красу клумби на Ярослава Мудрого. ДЖКГ відмітили Ваші старання та дизайнерські рішення.
Середа, 20 вересня 2017 19:15

День міста!

Місто святкує 985 р і ми доєднлися! Цього річ ми вийшли на локацію - "спорт" :) Ідея була у продовженні популяризація шахів як виду спорту для якого немає значення ні стать, ні вага, ні вік, ні сила чи швидкість. На стороні #ГО_Зміни_Білу_Церкву одночасно на п'яти шахових дошках, грали по черзі два майстри спорту - Кириченко В. та гість міста Малий В. Всі хто прийняв участь за 3 години, а це більше 50ти любителів стародавньої гри, отримали призи та насолоду від гри. :)
Понеділок, 11 вересня 2017 06:59

3D малюнок на пл. Шевченка

На день города успели с нашими друзьями Коля Пупкин и Елена Минаева сделать сюрприз. Надеюсь горожанам и гостям понравится. 3D-рисунок -это была авантюра, которую поддержали и воплотили в жизнь неравнодушные к городу и его красоте художники. День прошел плодотворно, с шутками и работой, теперь у нас задача набрать не менее 300-т лайков чтобы в городе появилось ещё одно творение, уверен с этим с вашей помощью мы справимся. С любовью к родному городу, ГО Змiни Бiлу Церкву
Середа, 06 вересня 2017 19:25

Білі Піаніно поїхали по домівкам!

Білі Піаніни, розїхалися по домівкам :) Підійшов до закінчення ще один сезон і два інструменти з парку ім.. Т.Г.Шевченко та Олександрія на земівлю переїхали до помешкань. ГО "Зміни Білу Церкву" дякує всім хто був з нами, грав та отримував задоволення від живої музики! П.С. Дізналися у виховательки музичної школи що на піаніно вже немає вільних місць. Бо дуже багато діток обрали саме цей інструмент для навчання у цьому році. Може в цьому є і наша маленька частка? :)
Четвер, 31 серпня 2017 20:12

Вже завтра!

Скриньки пiдготували, заклеїли та опломбували, бюлiтенi розвезли, контрольнi листи вже в скриньках, плакати з проектами розмiщенi...от же чекаемо Вас з паспортом та гарним настроєм на дiльницях. Допоможи покращити мiсто, обери кращий проект для реалiзацiї по Громадському Бюджету!
ГО "ЗМІНИ БІЛУ ЦЕРКВУ" встигло в останній день літа зробити ще одну добру справу- встановили баскетбольні щити на спортмайданчику Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну. Дякуємо за дизайн щитів нашій чарівній дівчинці Veronika Kalmykova , за допомогу в роботі- Олександр Возний , за допомогу в установці Дмитро Пелехатий Ruslan Ruban і звісно Віталій Нестеренко за ідею та реалізацію. Ми продовжуємо підтримувати спорт і мистецтво, як вам?
Другій рік поспіль під відкритим небом усі бажаючі шахісти змагалися за кубок Парку ім.Т.Г.Шевченко! Одне з найбільших свят шахів відбулося у суботу 12 серпня в нашому місті. 70 участників змагань, 9 турі, де зіграти між собою могли і аматори, і профі, і початківці незалежно від віку чи статті. 20 номінацій, але ж хто не грає- не вийграє! У запеклій боротьбі кубок та 1е місце отримав Вячеслав Малик, 2е- Шиманський О, 3е Хабічев О. "Все пройшло на високому рівні, зауважень та скарг не було" -запевнив головний суддя змагань Кириченко В.М. "Маю надію що ніхто не пожалкував, що виділив 5 годин свого вихідного часу на змагання. Першочерговою метою змагання є популяризація цього давнього виду спорту серед мешканців міста та відновлення традиції проведення турніру саме у парку, ну і живе спілкування! Також хочу відмітити злагоджену роботу організаторів змагань та від себе особисто подякувати їм - КП парку ім.Т.Г. Шевченко (Грибовський Володимир) приймаюча сторона, ДЮСШ "ЮНІСТЬ", директора Корнієнко Володимир, Київський обласне відділення Національного Олімпійського Комітету, меценату ФОП Розпутній та звісно ж Громадської організації "Зміни Білу Церкву"-наголосив організатор та голова ГО Нестеренко В.Є.
Субота, 15 липня 2017 20:29

Велорозмітка

Не витримав наш "Змінщик" Мымренко Юрий :) Тпер на новій частині булвару Олександрійський чітко видно велодоріжки. Краса! :) П.С. Трафарет залишився в нас :) Чекаємо нові велодоріжки :)
Субота, 15 липня 2017 20:24

Музичний куток :)

"Другій пішов!" Тепер і у парку "Олександрія" можна насолодитися живої музикою. А краще зіграти самому! :) Дякуємо адміністрації парка та окремо керівнику за дозвіл, та Роман Лавров за сприяння в реалізації проекту "Біле Піаніно2" та всім хто допомагав! Окрема подяка волонтерці, художниці-дизайнеру та просто добрій людині - Ольга Селянская! То ж до зустрічі біля "Колонади". :) ГО "Зміни Білу Церкву"
Сторінка 1 із 3