Зміни Білу Церкву

Анонси

Запрошуємо всіх друзів! Так сталося, що вже четвертий рік поспіль ми зустрічаємо наших друзів та разом святкуємо День захисника України, День українського козацтва і Покрова! Як завжди, ми запрошуємо вас та вашу родину на справжню фронтову польову кухну в парку ім. Т.Г.Шевченка! БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА та ГО "ЗМІНИ БІЛУ ЦЕРКВУ" запрошують усіх скоштувати найсмачніші страви!!!
Неділя, 28 травня 2017 19:36

Громадський бюджет

Свій проект, одати треба до 15 червня 2017, реалізується в 2018 якщо ідея буде підтримана. Громадський бюджет-клумба, свердловина (бювет), асфальтне покриття, доріжка, вуличне освітлення, світлофор, безпечний перехід, благоустрій, енергозбереження, вільне інтернет-покриття, дитячі і спортивні майданчики, творчі рішення, освітні програми, ідеї без обмежень. Тобто все, що ви хочете бачити в місті, в мікрорайоні-це можна подати у паперовому вигляді в Центр надання адмінпослуг (ЦНАП) вул. Я. Мудрого, 38/12 (біля центру занятості на кутку). Є вимога-має бути бюджет менше ніж 700 тис, реалізація має пройти за 1 рік і відбуватися має на комунальній власності (земля або будівлі). Це вперше в БЦ закладається така можливість, загальна сума бюджету 5,3 млн, проекти будуть малі (до 200 тис грн) та великі (до 700 тис грн). Потрібно зайти на сайт bc-rada.gov.ua знайти там значок Громадський бюджет і перейти http://cnap.bc-rada.gov.ua/gromadskij-byudzhet/ . Окрім того, в ФБ існує сторінка Громадський бюджет Білої Церкви, де є графік зустрічей. Плюс за посиланням є список відповідальних осіб, які допоможуть прорахувати бюджет проекту і сказати про можливість його втілення. Але це не може бути проект спрямований на обмежене коло людей, тому для проекту потрібні не менш 25(для мал) і 50 (для велик) підписів мешканців. Спробуєте зараз? Можете в 2018 отримати, не спробуєте, хтось спробує за вас.
За сприянням ГО Зміни Білу Церкву, відбудеться благодійний концерт духовної музики. 26 квітня 2017 року у Будинку органної музики о 18.00, запрошує всіх!!! Народна академічна хорова капела ім. Павла Чубинського заспіває композиції Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Мирослава Скорика, Володимира Зубицького, Ганни Гаврилець, Петра Чайковського, Сергія Рахманінова, Павла Чеснокова,Георгіуса Бардоса та ін.