Зміни Білу Церкву

 • Студенти тепр теж сортують сміття!

  Ну що?! :) Ми продовжуємо! За ініціативи студенського самоврядування Лера Пустовит (Lera Pustovit), ми облаштували урни для роздільного збору сміття (пластик та папір) у КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагог...

 • "Еко забіг!"

  "Еко Забіг!" пройшов на одному диханні! Дякую всім хто знайшов час та не злякався холодної погоди. Більше 60ти участників отримали еко атрибутику, наліпки та сертиікати на отримання саджанців Червоного Дуба ...

 • ЕКО Забіг!

  24 березня WWF в Україні відзначає Годину Землі, це екологічна ініціатива, що закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб приверн...

 • IГотуємося до

  Готуємося до "Години Землі"

  Розпочато підготовку до святкування "Години Землі". Цього року спільно з WWF звернулися до міського голови Дикого Г.А. з проханням долучитися до даного мероприемства. Та взяти участь у забігові "Еко забіг!" яки...

 • IКазкові барви!

  Казкові барви!

  Коли є час та натхнення треба робити - добрі справи! Другий рік поспіль спільно з нашими творчими партнерами: Еленою Мінаевою та Маринаю Талалаєвою, прикрашаемо стіни детячої полікліники, цього разу магічна ...

 • Студенти тепр теж сортують сміття!

  Студенти тепр теж сортують сміття!

  Ну що?! :) Ми продо

 • "Еко забіг!"

  "Еко Забіг!" прой

 • ЕКО Забіг!

  ЕКО Забіг!

  24 березня WWF в Ук

 • Готуємося до

  Готуємося до "Години Землі"

  Розпочато підго

 • Казкові барви!

  Казкові барви!

  Коли є час та нат

Зміни Білу Церкву!

Привіт всім!

Це сайт для тих, хто має бажання, намір, сили та натхнення змінити наше рідне місто та життя в Білій Церкві на краще!

Ми прагнемо побудувати найкраще місто в державі! Ідеалістично? - Так! Але ми маємо безмежне бажання, яке здатні перетворити в дію!

Група однодумців "Зміни Білу Церкву" - аполітична! Вона не є партією! Це аполітичний громадський рух, метою якого поліпшення благоустрою; соціального клімату; екологічного стану; медичного обслуговування; освіти; дозвілля, трудоустрою та патріотичного виховання молоді тощо... Для нас немає значення, членом якої політичної партії або адептом якої політичної сили Ви є. Головне для нас - Ваші ідеї та Ваша здатність втілити ці ідеї в життя!

Правила сайту прості до непристойності:

1. Пишемо конкретні проблеми міста і бачення, як ці проблеми вирішити.

2. Викриваємо схеми розкрадання міста: факти, сама схема, а не купа пліток, роздумів та здогадок.

3. Націлюємося на позитивні зміни, а не критику всього що було раніше. Нас не цікавлять "папєрєдніки", нас цікавить тільке наше бачення майбутнього.

4. Ми повністю розуміємо, що всі зміни в місті залежать тільки від нас і ми маємо намір проводити конкретну роботу і вирішувати конкретні проблеми.

5. По суті, всіх однодумців ми вважаємо волонтерами міста Біла Церква, де нашою основною метою є дійсні зміни в житті міста.

6. Нас не цікавить критика персоналій очільників міста, для цього є купа інших груп на ФБ. Цим людям вирок винесе виборець на місцевих виборах.

7. Ми проти будь-якого піару політиків і політичних партій - хочете допомагати, допомагайте як меценати - приватні особи, тихо, а не як спонсори - галасливо.

8. Наша група планує залучати кошти небайдужих людей для вирішення конкретних проблемних питань міста і повністю звітувати, за всі витрачені кошти. Тому наш наступний принцип - це повна прозорість надходжень витрачань коштів.

9. Ми також розробляємо програму розвитку міста і всім, у кого є думки та пропозиції до цієї програми пишіть прямо в групі.

10. Ми не боїмося, що хтось "вкраде" нашу програму дій або ідею - для нас головне, щоб вона була виконана або втілена в життя!

11. Поважайте думку опонента, за образи будемо блокувати. Наша мета - творити, а не ламати.

На цій сторінці ви знайдете безліч ідей та пропозиції втілення!

Саме втілення ідей в життя будь ким і є головною метою нашого руху!